Kraków, 30.11.2016 r.

Sz.P. Dr Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

  1. Wiejska 10

00-902 Warszawa

 

Wielce Szanowny Panie Prezydencie,

          W imieniu Zespołu Przedstawicieli Ruchów, Grup i Wspólnot Intronizacyjnych – współpracującego z Zespołem Konferencji Episkopatu Polski ds. Ruchów Intronizacyjnych – oraz w imieniu Rady Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”, pragniemy wyrazić naszą ogromną radość i wdzięczność, że w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, w dniu 19.11.2016 r., miała miejsca Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla w Polsce.     

Serdecznie dziękujemy za obecność i uświetnienie tej pięknej uroczystości przez Pana Prezydenta, jego Rodziców i najbliższych Współpracowników. 

Mamy świadomość tego, że Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana nie kończy, ale jest początkiem dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla w Polsce i Narodzie Polskim. Z ufnością oczekujemy na to, aby po tak historycznym wydarzeniu rozpoczął się wielki proces odnowy moralnej Narodu Polskiego, któremu przewodzić będą Pasterze Kościoła katolickiego w Polsce oraz Pan Prezydent i Rządzący Polską.

Przed nami ogromna praca formacyjna. Chcielibyśmy uczestniczyć w tej pracy w łączności z władzami duchownymi i świeckimi Kościoła i Państwa Polskiego.

Pana Prezydenta wraz z Rodziną i Współpracownikami, wszystkich Parlamentarzystów, Rządzących Polską i sprawujących władzę na różnych szczeblach administracji państwowej i samorządowej w Polsce, polecamy w naszych modlitwach Trójjedynemu Bogu przez Matkę Bożą Pośredniczkę łask wszelkich. Życzymy dużo sił i zdrowia, światła i darów Ducha Świętego oraz opieki Maryi Królowej Polski i Jezusa Chrystusa naszego Króla i Pana, w pracy dla dobra Kościoła i Ojczyzny.

 

Króluj nam Chryste – zawsze i wszędzie!

       

Podpisy według załączonej listy